akuvavra.cz > e-shop > startovací zdroje startbooster


Warning: Creating default object from empty value in /www/akuvavra.cz/akuvavra.cz/index.php(92) : eval()'d code on line 113

LE-PRO professional 12V START BOOSTER

Startovací kufřík - START BOOSTER

  • Napětí -12 V
  • Špičkový proud - 1650 Ams
  • Startovací proud - 650 A
  • Roměr -11 x 31 x 29 cm
  • Hmotnost - 9,5 kg

Jedná se o výrobek švýcarské firmy Lemania Energy, kterou naše společnost zastupuje na tuzemském trhu. Výrobek vyniká vysokou kvalitou zpracování, pěkným vzhledem a výbornými užitnými vlastnostmi. Přístroj je vybaven speciálním akumulátorem, který umožňuje výkonné pomocné startování osobních a dodávkových vozidel, motocyklů a speciálních vozidel jako jsou sněžná vozidla, vodní čluny atp. a to bez připojení pomocí kabelu na elektrickou síť. Připojení přístroje k autobaterii vozidla je zajištěno robustními kleštěmi s velkou silou stisku, aby přenos energie byl co nejúčinnější. Obsluhu může provést jedna osoba – připojí kleště ke svorkám autobaterie vozidla, poté startuje klíčkem zapalování, jakmile motor naskočí, přístroj od svorek autobaterie odpojí. Přitom přístroj může ležet v prostoru motoru v jakékoliv poloze, ale mimo dosah pohyblivých částí motoru. Celý přístroj je dokonale kryt plastem. Startování je možné i v případě, že autobaterie ve vozidle je úplně vybitá. Aplikací je umožněno bezpečné startování bez napěťových špiček. Akumulátor přístroje nemá tzv. paměťový efekt, takže přístroj lze kdykoliv dobít na plnou kapacitu bez jakéhokoliv poškození. K tomu slouží síťový adaptér LESA-5 k nabití z el.sítě 230V/50Hz. Na přístroji je LED světelná indikace stavu nabití / vybití akumulátoru.

Přístroj je výborným pomocníkem v dílenské praxi, kde jej ocení zejména autoelektrikáři. Umožňuje zálohovat palubní přístroje např. při výměně autobaterie a zabránit tak ztrátě dat, kódů atp.. Propojení přes cigaretový autokonektor na palubní desce v tomto případě zajišťuje kabel LESA-1, který je také součástí dodávky. Přístroj dobře zálohuje mobil. spotřebiče v terénu, např. montážní lampy /9W-12V zálohuje 23 hodin/, ledničky, TV, telefony, PC, atd.

V případě, že se rozhodnete zakoupit tento výrobek, budete mile překvapen, kolik energie a možností Vám nabízí - viz. Podrobný návod k použití. Samozřejmostí je náš záruční a pozáruční servis.

STARTBOOSTER

 

LE-PRO professional 12V


Název produktu Cena Naše cena  

LE-PRO professional 12V (startbooster-le-pro)

Napětí -12 V * Špičkový proud - 1650 Ams * Startovací proud - 650 A * Hmotnost - 9,5 kg

4 999 Kč 4 999 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH 21 %

[ zpět ]