akuvavra.cz > o společnosti

AKU servis Vávra, spol. s r.o.

Vážení a milí zákazníci,

v dnešní uspěchané době jsme svědky dynamického rozvoje a rozmachu automobilového průmyslu. Díky progresivním technologiím a také stále vyšším nárokům spotřebitelů se firmy, které v tomto oboru pracují, stále častěji dostávají do situace, kdy není jednoduše možné držet krok s tímto světem aniž by nemusely vstřebávat stále nové a nové informace, a aniž by nemusely přijímat stále nové a nové výzvy.

V našem Akuservisu tomu není jinak. Proto Vás chci ubezpečit, milí zákazníci, že produkty a služby, které Vám naše společnost nabízí, nesou známku nejvyšší kvality. Všechny produkty jsou vyrobeny přesně podle náročných kritérií a požadavků na bezvadný a spolehlivý provoz a samozřejmostí je, že tyto produkty musí podávat maximální užitný výkon po dlouhý čas. Taktéž naše služby jsou prověřeny dlouholetou praxí, zkušenostmi našich zaměstnanců a hlavně spokojeností Vás - našich zákazníků.

Přeji si, abyste s našimi produkty a službami byli vždy maximálně spokojeni. Proto pro Vás, milí zákazníci, firma Akuservis Vávra, spol. s r.o. vykoná maximum možného.

Ing. Vlastimil Štípek, MBA
jednatel společnosti